top of page

ORIGINÁLNÍ DOPLŇKY

KOŽENÉ PÁSKY

Pásky Barker mají stejně vytříbený původ jako naše boty. Rodí se v Anglii z prvotřídní kůže.
Z té samé, kterou používáme na obuv.

 

Pásek musí s botami perfektně ladit a my si na tom dáváme opravdu záležet. Proto každý ručně dobarvujeme a leštíme v naší továrně. Díky tomu máte jistotu, že pásek bude mít identický odstín jako váš pár oblíbených Barkerů.

K dostání máme pásky pro velikosti kalhot
28 - 42. Naše zkušená obsluha pásek na místě upraví tak, aby vám dokonale sednul.

*všechny pásky jsou široké 3,5 cm

belts-crop3.png

PÉČE O OBUV

shoecarekit_bag-crop3.png

Kvalitní boty jsou investice. Ty naše vám díky svojí rámové konstrukci můžou vydržet roky. Aby si však udržely svojí dokonalou kondici, je třeba se o ně řádně starat.

Po každém nošení nechte svoje Barkery den odpočinout. Vložte do nich napínáky, které pomůžou držet kůži vypnutou, odsají přebytečnou vlhkost a ty cedrové boty navíc krásně provoní. Kůže bot, stejně jako ta lidská, také potřebuje důkladnou očistu a výživu.

Před čištěním vypněte telefon, nalijte si skleničku kvalitní skotské a nalaďte oblíbenou

hudbu. Uvidíte, že si tento rituál zamilujete. Díky němu si naplno vychutnáte kvalitu a tradici, kterou boty Barker představují.

PENĚŽENKY

Máte padnoucí oblek a k tomu pár výjimečných bot. Existuje však způsob jak této parádní kombinaci dodat pověstnou třešničku.
Pořiďte si peněženku Barker a váš dokonalý outfit bude kompletní.

Nabízíme několik stylů a odstínů. Můžete si vybrat z klasického provedení na bankovky a mince. Pokud neradi chrastíte, tak se vám bude líbit varianta bez přihrádky na zlaťáky.

Pro minimalisty, kteří rádi chodí nalehko, pak máme elegantní pouzdro na karty.

wallet-coin-crop.png
bottom of page