top of page

VÍTEJTE VE SVĚTĚ BARKER

TRADICE A KVALITA

Historie Barker Shoes se začala psát roku 1880 v Northamptonshire, v anglickém centru obuvnického průmyslu, kde šil boty obuvník a zakladatel značky Arthur Barker.

 

S mimořádnou zručností a inovátorským přístupem záhy nestíhal uspokojit rychle rostoucí poptávku, a tak založil továrnu, v níž zaměstnal talentované řemeslníky z okolí a své tři syny. Obuvnické know-how se v rodinné firmě předávalo z generace na generaci i během válečných let.

 

Třetí generace Barkerů byla už plná světově uznávaných designerů bot. Filosofie slavného obuvnického rodu zůstává nezměněna do dnes: zárukou nejvyšší kvality je tradiční poctivé řemeslo v kombinaci s nadčasovým moderním stylem.

 

Takové jsou boty Barker, jejichž srdce výroby zůstalo v rodné Anglii, ale zákazníky si našly po celém světě.  

PEČUJEME O BOTY

Naši lásku k botám vkládáme do každého z více než 150 výrobních kroků. Od pečlivého vybírání telecí kůže té nejvyšší kvality, přes ruční modelování svršku bot a jejich zdobení, až po jejich ukládání do krabice.

 

Boty pak přicházejí na svět pouze v malých omezených kolekcích a díky individuálnímu osobnímu přístupu mají zákazníci jistotu, že každý pár bot je unikát. Láskyplná péče o obuv se její koupí přenáší do vztahu mezi botou a majitelem. Ke kvalitním botám, které kopírují nejen nohu, ale i osobnost člověka, si vytvoří vztah opravdu každý.

 

Za následnou péči se pak boty odmění tím, že se stanou nedílnou součástí nejen botníku, ale i identity člověka na dlouhá léta.

PEČUJEME O LIDI

Stejnou vášeň, kterou vkládáme do výroby a prodeje našich bot, promítáme i do vztahu k zákazníkům.

 

V našich prodejnách se klienti setkají s opravdovými profesionály, kteří ochotně poradí s výběrem obuvi tak, aby spolu člověk a boty tvořili harmonický a elegantní celek.

Nikdo neodejde nespokojen. Ke každé botě nabízíme praktický napínák, krémy i kartáče pro maximální péči.

V našem sortimentu zákazníci nalezenou také celou škálu módních doplňků, jako jsou opasky Barker, které dokonale sladíme s obuví, aby výsledný outfit budil pocit dokonalosti.

V Havířské ulici v centru Prahy mohou naši klienti vybírat z široké nabídky kolekcí tradiční anglické obuvi, přičemž mnohé z nich navrhli designeři exkluzivně pouze pro Českou republiku. Každý se může přijít přesvědčit do našeho BARKER SHOPU.

bottom of page